Hrnek rovný 0,5l

Kód: 624
345 Kč
Skladem

Výška 11 cm, objem 0,5l. Rovný, barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanou, slováckou růží. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, nebo jako ozdoba na polici. Také se hezký hodí k Vašemu rustikálnímu stylu nábytku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovný, barevně malovaný hrnek Vás okouzlí svou precizní prací a také ručně malovanou, slováckou růží. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, nebo jako ozdoba na polici. Také se hezký hodí k Vašemu rustikálnímu stylu nábytku. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj, nebo jako dekorace.

Výška 11 cm, objem 0,5l.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a malovaný štětci, technikou do syrové glazury.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KN Avatar autora | 7.12.2020
Parádní vzpomínka na letní cestu Moravou.