Hrnek s pokličkou

Kód: 1160
284 Kč
Momentálně nedostupné

Hledáte něco neobvyklého? A co tento "vodnický" hrnek na dušičky s pokličkou? Tento veselý hrníček se žlutými a modrými kvítky  a jasně žlutou konturou rozsvítí váš den hned po ránu, pro bylinkový čaj je jako stvořený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte něco neobvyklého? A co tento "vodnický" hrnek na dušičky s pokličkou? Tento veselý hrníček se žlutými a modrými kvítky  a jasně žlutou konturou rozsvítí váš den hned po ránu, pro bylinkový čaj je jako stvořený. Hrníček je krásnou dekorací vašeho příborníku, v práci s ním uděláte také velkou parádu.

Poctivým ručním výrobkem potěšíte zejména ty, na kterých vám záleží nejvíce. Nejvíce osloví milovníky tradic. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Výška včetně pokličky 14 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DJ Avatar autora | 21.8.2020
Hrnek je ještě krásnější než na obrázku:-)