Hrníček 0,25 l s podšálkem

Kód: 690
383 Kč
Skladem

Objem 0,25 litru. Ručně malovaný hrnek s podšálkem hezky vypadá na poličce, kde navodí tu správnou atmosféru domova na venkově. Podtrhuje rustikální styl nábytku. A co tak uspokojit svou „mlsavou“ šálkem dobré kávy, nebo čaje? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně malovaný hrnek s podšálkem hezky vypadá na poličce, kde navodí tu správnou atmosféru domova na venkově. Podtrhuje rustikální styl nábytku. A co tak uspokojit svou „mlsavou“ šálkem dobré kávy, nebo čaje? Hrnek i šálek slouží nejen jako dekorace, je určen i pro běžné užití. Poseďte nad dobrou kávou se svými přáteli. Neváhejte a nakupujte Tupeskou keramiku právě na našem e-shopu. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený a malovaný hrníček je oblíbený, originální dárek. Hrníček je zdoben tradičními slováckými vzory. Na přání lze hrníček opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako hrnek na kávu, čaj, nebo jako dekorace.

Objem hrníčku s podšálkem je 0,25 litru.

Hrnek s podšálkem je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Šálek i podšálek je glazován základní glazurou a malován štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: