Dírkovaná miska s vlnkou

Kód: 1017
1 110 Kč
Skladem

Keramická dírkovaná miska je malovaná habánským vzorem. Keramická dírkovaná miska je malovaná habánským vzorem a ozdobená vlnitým okrajem. Tento kousek Vám prostě doma nesmí chybět! Originální ručně zhotovená keramika je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická dírkovaná miska je malovaná habánským vzorem a ozdobená vlnitým okrajem. Tento kousek Vám prostě doma nesmí chybět! Originální ručně zhotovená keramika je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí. Misku lze zavěsit na zeď jako dekoraci nebo si ji můžete vystavit na polici, prostě kamkoliv budete chtít. Dírkovaná miska je zdobena tradičními slováckými vzory. Neváhejte a objednejte si tuto okouzlující mísu na našem e-shopu. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovená malovaná miska je luxusním dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Průměr misky je 25 centimetrů.

 Miska je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: