Keramická miska - řezaná

Kód: 926
995 Kč
Skladem

Keramická řezaná miska je malovaná typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Keramická řezaná miska je malovaná typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Misku lze zavěsit na zeď jako dekoraci a také se bude hezký vyjímat na Vaší polici v kuchyni, či obýváku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická řezaná miska je malovaná typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Misku lze zavěsit na zeď jako dekoraci a také se bude hezký vyjímat na Vaší polici v kuchyni, či obýváku. Tato ručně zhotovená miska je také ideálním doplňkem k rustikálnímu stylu Vašeho domu. Mísa je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhejte a nakupujte na našem e-shopu tyto originální kousky.

Ručně zhotovená malovaná mísa je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Průměr misky je 22 cm.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: