Malá miska dírková na stopce

Kód: 950
526 Kč
Skladem

Malá miska na stopce malovaná červenou slováckou růží. Menší miska na stopce zaujme svým netradičním vzhledem nejednu návštěvu. Vypráví příběh mistrů hrnčířů, kteří vytvořili další krásný kousek do sbírky. Je malovaná slováckou červenou růží  a žlutým kvítkem uprostřed. Její křehkost dotváří dírkování. Okraj je zdůrazněn vlnkou. Je ideální pro uložení ovoce nebo ořechů, díky dírkování je miska  krásně vzdušná, ovoce se hned nezkazí a oříšky krásně vyschnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Menší miska na stopce zaujme svým netradičním vzhledem nejednu návštěvu. Vypráví příběh mistrů hrnčířů, kteří vytvořili další krásný kousek do sbírky. Je malovaná slováckou červenou růží  a žlutým kvítkem uprostřed. Její křehkost dotváří dírkování. Okraj je zdůrazněn vlnkou. Je ideální pro uložení ovoce nebo ořechů, díky dírkování je miska  krásně vzdušná, ovoce se hned nezkazí a oříšky krásně vyschnou. Můžete ji použít také jako dekoraci vašeho zákoutí v kuchyni.

Poctivým ručním výrobkem potěšíte zejména ty, na kterých vám záleží nejvíce. Mamince či babičce uděláte jistě velikou radost. Na přání lze také misku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Průměr 16 cm
Výška 8,5 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: