Miska na stopce - jemný řez

Kód: 921
1 034 Kč
Skladem

Tradiční slovácká dekorační keramika.Tato mistrně zhotovená, dírkovaná miska na stopce s jemným řezem je úžasnou prací našich mistrů hrnčířů. Doneste si domů pořádnou porci slovácké atmosféry. Vyzdobte si tak svůj dům stylově a elegantně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato mistrně zhotovená, dírkovaná miska na stopce s jemným řezem je úžasnou prací našich mistrů hrnčířů. Doneste si domů pořádnou porci slovácké atmosféry. Vyzdobte si tak svůj dům stylově a elegantně. Mísa je vhodná k praktickému využití. Lze si do ní dát čerstvé ovoce ze zahrádky. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory. Lze mýt v myčce.

Obdarujte svou rodinu, či blízké touhle elegantní dírkovanou miskou na stopce.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška misky je 12 centimetrů.
Průměr misky je 22 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 30.1.2020
naprostá spokojenost