Obal na květináč rovný, dírkovaný

Kód: 891
785 Kč
Skladem

Pokud stále dumáte, co vám doma ještě chybí, možná je to právě tento elegantní obal na květiny. Obal nejen hezky vypadá, ale je také velmi praktický, což ocení zejména správné hospodyňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud stále dumáte, co vám doma ještě chybí, možná je to právě tento elegantní obal na květiny. Obal nejen hezky vypadá, ale je také velmi praktický, což ocení zejména správné hospodyňky. Je zdoben zeleným habánským vzorem a dírkováním a zvlněným okrajem. Zapomeňte na fádní obaly ze supermarketů, teď jsou in obaly z Tupes.

Obal skvěle doplní další výrobky ve stejném motivu, možností je opravdu mnoho! Je ideálním dárkem zejména pro milovníky květin. Na přání lze také obal opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce.
Výška 14 cm.
Průměr 18 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: