Velký dírkový obal

Kód: 101
785 Kč
Skladem

Tradiční slovácká dekorační keramika zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční slovácká dekorační keramika, zdobena dle tradičních vzorů typických pro Moravu. Máte doma vetší květináč a nemáte doma na něj ten správný obal? Tak to jste tady správně, tento ručně zhotovený dírkovaný obal na květináč, je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí. Nejen že do něj můžete dát své oblíbené květiny, ale také navozuje tu správnou atmosféru domova na venkově. Keramiku lze mýt v myčce.

Ručně zhotovený malovaný obal na květiny je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze obal opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška nádoby je 14 cm.
Šířka nádoby je 18 cm.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VM Avatar autora | 21.4.2023
Dobrý den, chci poděkovat za velice rychlé dodání a co se týče květináče, je úžasný, jako všechny vaše výrobky.. Mám Vaši keramiku v celé kuchyni a musím říci, že v moderní kuchyni působí velice krásně a zútulní prostředí. Je dobře, že jsou ještě lidé, kteří se výrobou takové krásy zabývají. Děkuji. Vybíralíková Marie