Dírkovaný talíř

Kód: 1057
Akce Novinka
Značka: val
785 Kč
Skladem

Je čas ukázat váš osobitý styl! Čistě bílý talířek zdobený zeleným habánským vzorem a zdobený jemným dírkováním - řežbou. Okraj je zdůrazněn konturou. Vynikne ve vašem příborníku či ozdobí zeď v kuchyni i jinde

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je čas ukázat váš osobitý styl! Čistě bílý talířek zdobený zeleným habánským vzorem a zdobený jemným dírkováním - řežbou. Okraj je zdůrazněn konturou. Vynikne ve vašem příborníku či ozdobí zeď v kuchyni i jinde. Můžete jej pověsit také na zeď. Stejně jako ostatní výrobky je i tento talířek originálním výtvorem slováckých hrnčířů.

K talířku můžete přidat další výrobky ve stejném motivu a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Milý dárek překvapí a nadchne vaše tuzemské i zahraniční známé. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Na přání lze také talířek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Průměr 20 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: