Keramický talíř - řezaný

Kód: 964
Akce
Značka: val
1 598 Kč
Skladem

Keramický talíř zdrobený červenou růží a modrým dírkováním. Tento překrásný talíř uchvátí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Je malován typickou slováckou červenou růží a zdoben ručním dírkováním - řezáním. Lem talíře zdobí žlutá kontura. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento překrásný talíř uchvátí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Je malován typickou slováckou červenou růží a zdoben ručním dírkováním - řezáním. Lem talíře zdobí žlutá kontura. Rozzáří váš příborník a slovácké koláče na něm servírované se budou přímo rozplývat na jazyku.

Poctivá ruční práce je dnes stále více ceněna, co může být tedy lepším dárkem k narozeninám či svatbě?  Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 30 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: