Malovaný talířek

Kód: 795
258 Kč
Skladem

Malý talířek malovaný motivem červené růže. Když si chcete potají sníst jen jednu, dvě sušenky a nechcete po sobě nechat opravdu žádné stopy, je tento roztomilý talířek ideálním spolupachatelem vaší malé domácí loupeže :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když si chcete potají sníst jen jednu, dvě sušenky a nechcete po sobě nechat opravdu žádné stopy, je tento roztomilý talířek ideálním spolupachatelem vaší malé domácí loupeže :) Talířek je zdobený typickým motivem červené růže a okraj je malovaný žlutou konturou. Talířek nejlépe vynikne v sadě výrobků se stejným dekorem. Můžete jej také pověsit na zeď nebo postavit na poličku.

Potřebujete maličkost pro sousedku? Obdarujte ji tímto neobyčejným kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Bude určitě překvapená a ráda vám zase příště půjčí cukr nebo vajíčka. Na přání lze také talířek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 12 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: