Modro bílý talíř 15 cm

Kód: 807
306 Kč
Skladem

Menší talířek s motivem slovácké modré růže. Další růže, tentokrát modrá na čistém bílém talířku. Skvěle doplní výrobky z keramiky, které máte již doma, protože růží není nikdy dost. Talířek je zdobený motivem modré růže a modrou konturou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další růže, tentokrát modrá na čistém bílém talířku. Skvěle doplní výrobky z keramiky, které máte již doma, protože růží není nikdy dost. Talířek je zdobený motivem modré růže a modrou konturou. Nejlépe poslouží jako dezertní talířek, který podtrhne jedinečnost servírovaného zákusku. Dali byste si Sachrův dort nebo dáváte přednost slováckým koláčům? Slušet mu bude obojí. Můžete také pověsit na zeď.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Hledáte vkusný dárek? Právě jste jej objevili a vaši nejbližší i přátelé budou nadšeni. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 15 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: