Řezaný talíř

Kód: 1000
Akce
Značka: val
1 598 Kč
Skladem

Tento překrásný talíř uchvátí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Je malován habánským motivem do zelené barvy. Zdoben je dírkováním - řezáním. Okraj je zdůrazněn tvarovaním. Potěší oko nejen o Velikonocích, kdy se tradičně vše zelená.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento překrásný talíř uchvátí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Je malován habánským motivem do zelené barvy. Zdoben je dírkováním - řezáním. Okraj je zdůrazněn tvarovaním. Potěší oko nejen o Velikonocích, kdy se tradičně vše zelená. Můžete jej použít pro servírování nebo jen jako dekoraci do vitríny, police či příborníku..

Poctivým ručním výrobkem potěšíte zejména ty, na kterých vám záleží nejvíce. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 30 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: