Talíř 20 cm

Kód: 131
679 Kč
Skladem

Tradiční slovácká dekorační keramika zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ručně zhotovená talíř je typickým znakem pro slováckou kuchyni. Je zdoben slováckými barevnými květinovými vzory. Je úžasným doplňkem do Vašeho obydlí, dodá domů tu pravou venkovskou atmosféru. Schovejte si kousek léta do své kuchyně. Talíř udělá parádu na polici, nebo zdi a můžete jej samozřejmě použít i k běžnému servírování. Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Ruční keramika je prostě originální, která Vás nikdy neomrzí. Obdarujte svou rodinu, určitě neuděláte chybu, protože tato keramika je výjimečná. Na přání lze také talíř opatřit například jménem, nebo jiným nápisem. Požadovaný text přidejte do poznámky na konci objednávky.

 Průměr talíře je 20 cm.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika), je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 27.1.2024
Velice krásný dekorativní vyrobek .