Talíř dírkovaný

Kód: 984
909 Kč
Skladem

Další růže pro vás! Tento talíř je opět tradičním výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a zdobený jemným dírkováním. Při pohledu na něj se ocitnete se na slovácké chalupě, u záhonu růží hned vedle sklípku a uvidíte i vinohrad zelenající se v dálce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další růže pro vás! Tento talíř je opět tradičním výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a zdobený jemným dírkováním. Při pohledu na něj se ocitnete se na slovácké chalupě, u záhonu růží hned vedle sklípku a uvidíte i vinohrad zelenající se v dálce. Schovejte si kousek léta i k vám domů. Talíř udělá parádu na polici nebo zdi a můžete jej samozřejmě použít i k běžnému servírování, raději však ne příliš tekutých nebo horkých pokrmů.

Ruční keramika má svůj příběh, který se neomrzí. Obdarujte babičku nebo vnučku a neuděláte chybu, protože tato keramika je nadčasová. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 25 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: