Talíř dírkový + 1 krajka

Kód: 140
Akce
Značka: val
1 598 Kč
Skladem

Jak si můžete sami všimnout, tento ručně zpracovaný talíř je na první pohled neobyčejný svým unikátním vzhledem. Talíř je po stranách zdoben úchvatnou žlutou krajkou. Uprostřed můžeme vidět dvě unikátní červené slovácké rudé růžeTradiční slovácká dekorační keramika zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak si můžete sami všimnout, tento ručně zpracovaný talíř je na první pohled neobyčejný svým unikátním vzhledem. Talíř je po stranách zdoben úchvatnou žlutou krajkou. Uprostřed můžeme vidět dvě unikátní červené slovácké rudé růže.  Talíř skvěle podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku. Také se může použít k běžnému servírování. Keramiku lze mýt v myčce a použít v mikrovlnné troubě.

Obdarujte svou rodinu, či blízké tímto okouzlujícím dírkovaným talířem s krajkou.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Průměr talíře je 28 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: