Talíř keramický se zeleným okrajem

Kód: 999
833 Kč
Skladem

Tento talíř je typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný habánským vzorem - zelenými květy. Uvařte pro sebe a své přátele svou oblíbenou specialitu a tento talíř vám poskytne dokonalou atmosféru při servírování. Nejlépe bude ladit s bylinkovým pestem nebo čerstvou pažitkou ze záhonu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento talíř je typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný habánským vzorem - zelenými květy. Uvařte pro sebe a své přátele svou oblíbenou specialitu a tento talíř vám poskytne dokonalou atmosféru při servírování. Nejlépe bude ladit s bylinkovým pestem nebo čerstvou pažitkou ze záhonu. Váš prostřený stůl skvěle doplní další výrobky ve stejném dekoru, například váza, hrneček nebo pivní holba.

Ruční keramika má svůj příběh, který nikdy neomrzí. Poradujte rodinu či sebe a neuděláte chybu, protože tato keramika je nadčasová. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 25 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EM Avatar autora | 21.6.2023
Moc krásný