Talíř řezaný - tři krajky

Kód: 934
Akce
Značka: val
2 718 Kč
Skladem

Talíř řezaný malovaný modrou slováckou růží s třemi krajkami. Mistrovské dílo slováckých hrnčířů, které zachycuje křehkou krásu téměř zkamenělé pavučiny. Tento velký talíř je malovaný slováckou modrou růží a zdobený dírkováním - řezáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mistrovské dílo slováckých hrnčířů, které zachycuje křehkou krásu téměř zkamenělé pavučiny. Tento velký talíř je malovaný slováckou modrou růží a zdobený dírkováním - řezáním. Těžko byste hledali lepšího a vhodnějšího talíře, rezprezentujícího tak skvěle vaše připravené pohoštění. Rozzáří váš příborník, polici či zeď.

Poctivým řemeslným výrobkem nejvyšší kvality a překrásným zpracováním potěšíte zejména tam, kde se budete chtít opravdu blýsknout. Nejvíce osloví milovníky tradic. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 35 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: