Talíř řezaný

Kód: 933
1 598 Kč
Skladem

Řezaný talíř je malovaný typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Řezaný talíř je malovaný typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Modro-bílý talíř je ideální jako ozdoba, ale také se úžasně hodí k běžnému prostírání. Dopřejte si s přáteli šálek dobré kávy a talířek domácích sušenek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řezaný talíř je malovaný typickým vzorem pro tupeskou keramiku - slováckou růží. Modro-bílý talíř je ideální jako ozdoba, ale také se úžasně hodí k běžnému prostírání. Dopřejte si s přáteli šálek dobré kávy a talířek domácích sušenek. Keramiku lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Keramický ručně malovaný talíř je úžasným dárkem pro Vaši rodinu, nebo přátele. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky

Průměr talíře je 30 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: