Talíř s jednou krajkou, dírkovaný

Kód: 1058
Akce Novinka
Značka: val
1 034 Kč
Skladem

Velký talíř jako stvořený pro slavnostní chvíle, aby ji učinil ještě slavnostnější. Na žádném jiném talíři se nebudou tak hezky vyjímat svatební koláčky jako na tomto keramickém zázraku z Tupes! Je malovaný slováckou modrou růží, která vypadá jakoby právě zmrzla na záhoně a okraj  je zdobený jemnou krajkou s modrou konturou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký talíř jako stvořený pro slavnostní chvíle, aby ji učinil ještě slavnostnější. Na žádném jiném talíři se nebudou tak hezky vyjímat svatební koláčky jako na tomto keramickém zázraku z Tupes! Je malovaný slováckou modrou růží, která vypadá jakoby právě zmrzla na záhoně a okraj  je zdobený jemnou krajkou s modrou konturou. Jeho křehkost dotváří jemné dírkování. Můžete jej použít pro servírování nebo jen jako dekoraci do vitríny, police či příborníku. Hezky vynikne i na bílé zdi.

Tradiční a navíc praktický svatební dar? Právě jste jej objevili. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 24 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: