Talíř tři krajky

Kód: 1001
Akce
Značka: val
2 718 Kč
Skladem

Mistrovské dílo slováckých hrnčířů, které zachycuje křehkou krásu téměř zkamenělé pavučiny. Tento velký talíř je malovaný habánským zeleným vzorem a zdobený  dírkováním - řezáním

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mistrovské dílo slováckých hrnčířů, které zachycuje křehkou krásu téměř zkamenělé pavučiny. Tento velký talíř je malovaný habánským zeleným vzorem a zdobený  dírkováním - řezáním. Těžko byste hledali lepšího a vhodnějšího talíře, rezprezentujícího tak skvěle vaše připravené pohoštění. Rozzáří váš příborník, polici či zeď.

Poctivým řemeslným výrobkem nejvyšší kvality a překrásným zpracováním potěšíte zejména tam, kde se budete chtít opravdu blýsknout. Nejvíce osloví milovníky tradic. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 35 cm 

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JI Avatar autora | 19.9.2022
Dosud jsem zásilku neobdržel. Dotazem na PPL jsem zjistil, že zásilka ještě v 9.oo hod. 19.9. nebyla předána. Nyní ve 14.00 je na stránkách PPL uvedeno, že zásilka je v přepravě. Info od Vás na můj email, že zásilka byla předána přepravci, byla již 15.9.!!!! Věřím, že keramika bude doručena zítra, tj. úterý, a bez závad. S pozdravem J Juránek
5
JK Avatar autora | 29.10.2019
Talíř byl krásný, ale dnešního dne mně byl dodán rozbitý, takže nemůžu být spokojen. Mail jsem poslal p. Veseslému.