Talíř keramický

Kód: 110
833 Kč
Skladem

Tento talíř je typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a okraj zvýrazněn žlutou konturou. Když se na něj zadíváte, uvidíte horké léto na Slovácku - rozkvetlou louku, záhon růží u sklípku a vinohrad zelenající se v dálce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento talíř je typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a okraj zvýrazněn žlutou konturou. Když se na něj zadíváte, uvidíte horké léto na Slovácku - rozkvetlou louku, záhon růží u sklípku a vinohrad zelenající se v dálce. Schovejte si kousek léta i k vám domů. Talíř udělá parádu na polici nebo zdi a můžete jej samozřejmě použít i k běžnému servírování.

Ruční keramika má svůj příběh, který se nikdy neomrzí. Obdarujte babičku či vnučku a neuděláte chybu, protože tato keramika je nadčasová. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 25 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: