Talířek dírkový - malý

Kód: 946
345 Kč
Skladem

Talířek malovaný slováckou modrou růží zdobený dírkováním. Nenechejte tento krásný talířek prázdný! Naložte na něj pořádný kus narozeninového dortu nebo rozkrájejte výtečný domácí sýr. Talířek je zdobený typickým motivem modré růže a okraj je zdobený dírkováním. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechejte tento krásný talířek prázdný! Naložte na něj pořádný kus narozeninového dortu nebo rozkrájejte výtečný domácí sýr. Talířek je zdobený typickým motivem modré růže a okraj je zdobený dírkováním. Nejlépe vynikne v sadě výrobků se stejným dekorem. Můžete jej také pověsit na zeď nebo postavit na poličku.

Přidejte talířek k dalším neobyčejným kouskům tupeské keramiky, hrajte si, kombinujte a objevujte nové možnosti. Tímto dárkem potěšíte vaše zahraniční i tuzemské partnery. Na přání lze také talířek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 15 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: