Talířek s jednou krajkou

Kód: 982
880 Kč
Skladem

Talířek malovaný červenou růží, zdobený jednou krajkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovácká červené růže stejná a přesto jiná. Umění maléreček je dokonalé a v kombinaci s ostatními barvami vytvoří vždy překrásné dílo, které vypadá pokaždé jinak, přestože motiv je stále stejný.  Talířek je malovaný slováckou červenou růží a okraj zdobený jemnou krajkou se žlutou konturou, připomínající  sluneční paprsky. Můžete jej použít pro servírování nebo jen jako dekoraci do vitríny, police či příborníku. Hezky vynikne i na bílé zdi, je neobyčejný a vytvoří vám doma příjemnou domácí atmosféru slovácké chalupy.

Kombinujte a objevujte, možností tupeské keramiky je opravdu mnoho!  Je velice oblíbená jako nevšední a krásný dárek právě pro svou variabilitu.Talířek skvěle doplní sestavu dalších výrobků, můžete si vytvořit svou zcela originální sadu. Na přání lze také talířek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 24 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: