Kropenka I.

Kód: 929
909 Kč
Skladem

Modrobílá kropenka. Tato ručně zhotovená modro-bílá kropenka je zdobena Madonou a Ježíškem uprostřed, po stranách, můžeme vidět dva chlapce. Toto ručně malované unikátní keramické dílo je tím pravým znakem slovácké keramiky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato ručně zhotovená modro-bílá kropenka je zdobena Madonou a Ježíškem uprostřed, po stranách, můžeme vidět dva chlapce. Toto ručně malované unikátní keramické dílo je tím pravým znakem slovácké keramiky. Zútulněte si svůj dům či byt touto kropenkou a vystavte si ji na polici. Objednávejte tuto nadčasovou keramiku na našem e-shopu.

 Ručně zhotovená malovaná kropenka je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

 Výška kropenky je 30 centimetrů.
Šířka je 18 centimetrů.

 Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: