Kropenka kulatá II.

Kód: 924
450 Kč
Skladem

Kulatá kropenka ozdobená vlnkovaným okrajem. Jak si můžeme všimnout tato ručně zhotovená, kulatá kropenka, ozdobená vlnkovaným okrajem, malovaná typickým vzorem pro tupeskou keramiku je přímo božskou ozdobou pro Váš dům. Krásně se bude vyjímat na zdi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak si můžeme všimnout tato ručně zhotovená, kulatá kropenka, ozdobená vlnkovaným okrajem, malovaná typickým vzorem pro tupeskou keramiku je přímo božskou ozdobou pro Váš dům. Krásně se bude vyjímat na zdi. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Kropenka je také originálním dárkem pod stromeček, či k narozeninám pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky

 Průměr kropenky je 15 cm.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 10.3.2024
velmi pěkné
5
ZM Avatar autora | 20.9.2022
Krása.
5
KR Avatar autora | 17.10.2021
Dárek, který udělal radost!