Dírkovaná baňka

Kód: 920
421 Kč
Skladem

Dírkovaná baňka, vhodná jako dekorace na stůl. Udělejte si doma ty pravé slovácké Vánoce. Táto roztomilá modro-bílá dírkovaná baňka s ouškem je úžasnou ozdobou na Vánoční stromek! Keramickou baňku si také můžete dát jako doplněk na stůl či polici, nejen to, můžete do ní vložit aromatickou svíčku s vůní  Vánoc , a tak nasávat opravdovou atmosféru slovácké zimy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udělejte si doma ty pravé slovácké Vánoce. Táto roztomilá, modro-bílá, dírkovaná baňka s ouškem je úžasnou ozdobou na Vánoční stromek! Keramickou baňku si také můžete dát jako doplněk na stůl, či polici. Nejen to, můžete do ní vložit aromatickou svíčku s vůní Vánoc a tak nasávat opravdovou atmosféru slovácké zimy.  Baňka je zdobena tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce.

Baňka je také originálním dárkem pod stromeček, či k narozeninám pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky

 Výška baňky je 12 centimetrů i s ouškem.

Šířka je 11 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu, zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.  Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: