Dochucovací souprava

Kód: 771
976 Kč
Skladem

Dochucovací sada s motivem modré růžičky. V sadě je solnička, pepřenka, láhev na olej a ocet a držák na párátka. Vše je dodáváno společně na keramickém podnosu s ratanovým uchem, díky němuž celou sadu bez problémů přemístíte, kam zrovna potřebujete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dochucovací sada s motivem modré růžičky. V sadě je solnička, pepřenka, láhev na olej a ocet a držák na párátka. Vše je dodáváno společně na keramickém podnosu s ratanovým uchem, díky němuž celou sadu bez problémů přemístíte, kam zrovna potřebujete. Sada bude skvěle vypadat na vašem stole nejen u nedělního oběda

Tento oblíbený a zároveň praktický dárek nesmí chybět v žádné domácnosti. Skvěle vynikne ve společnosti dalších výrobků tupeské keramiky, například vázy ve stejném dekoru. Na přání lze také sadu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Průměr podnosu 18 cm
Výška lahvičky 10 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: