Keramický stojánek na ubrousky

Kód: 852
345 Kč
Skladem

Keramický stojánek na ubrousky s motivem modré růže. Stojánek je báječným pomocníkem po vydatném obědě s rodinou či přáteli. Ubrousky budou připraveny vždy po ruce a krásně srovnané. Jeho výhodou je že nezabere příliš mnoho místa a přesto ozdobí váš stůl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojánek je báječným pomocníkem po vydatném obědě s rodinou či přáteli. Ubrousky budou připraveny vždy po ruce a krásně srovnané. Jeho výhodou je že nezabere příliš mnoho místa a přesto ozdobí váš stůl. Stojánek připomínající vějíř je malovaný modrou slováckou růží a okraj je lehce zvlněný. Spodní kulatou nožku zdobí modrá kontura.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným a přitom velmi praktickým kouskem keramiky. Stojánek se skvěle hodí k dochucovací sadě ve stejném dekoru. Na přání lze také stojánek opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Výška 8 cm
Šířka 14 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: