Lis na citron

Kód: 810
373 Kč
Skladem

Lis na citron se slováckým motivem modré růže. Lis na citron využijete v každé roční době. Čerstvá šťáva z citronů nejlépe ochutí váš horký čaj či grog v zimě. V létě zase vytvoříte skvělou domácí citronádu. Skvěle doplní další výrobky ve stejném dekoru, použijte třeba keramický džbánek a vaši přátelé budou nadšeni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lis na citron využijete v každé roční době. Čerstvá šťáva z citronů nejlépe ochutí váš horký čaj či grog v zimě. V létě zase vytvoříte skvělou domácí citronádu. Skvěle doplní další výrobky ve stejném dekoru, použijte třeba keramický džbánek a vaši přátelé budou nadšeni. Lis je malovaný slováckým motivem modré růže, okraj je zdobený modrou konturou. Má malý držák pro lepší manipulaci a praktický zobáček, aby vymačkaná šťáva tekla jen tam, kam má.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným a přitom velmi praktickým kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři.  Na přání lze také lis opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Průměr 13 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: