Miska na odkapávání vařeček

Kód: 822
220 Kč
Skladem

 Miska na odkapavání vařeček. Pokud vaříte často a rádi, ale zároveň nemáte rádi upatlanou kuchyň, je tento výrobek určen přímo pro vás. Tato praktická miska s motivem modré růže a  s výkrojem pro vařečku je ideálním pomocníkem k tomu, abyste už v kuchyni nikdy neměli nepořádek ani pokapanou zem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud vaříte často a rádi, ale zároveň nemáte rádi upatlanou kuchyň, je tento výrobek určen přímo pro vás. Tato praktická miska s motivem modré růže a  s výkrojem pro vařečku je ideálním pomocníkem k tomu, abyste už v kuchyni nikdy neměli nepořádek ani pokapanou zem. Podrží vařečku, zatímco polévka bublá na plotně. Skvěle doplní další výrobky ve stejném dekoru.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným a přitom velmi praktickým kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Zcela jistě si získáte jejich srdce i uznání. Na přání lze také misku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 10 cm
 

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: