Parfémy na praní Profumiamo

Jak to začalo

Pro vaše sny je někdy nutné uvolnit poslední volné prostory. I kdyby auto nemělo mít střechu nad hlavou.

Těmito slovy jsme se vlastně seznámili s našimi přáteli z Itálie. Následující řádky jsou tak romantické, že to občas zní jako klišé. Ale věřte mi, Paolo a Francesca přesně takto začínali.

2020 - rodina Brembillů se rozhodla, že vstoupí rovnýma nohama do snu, který jim nedával spát. Sen se snil a snil se tak často, že jednoho rána přišel jasný ortel. Rodina, jdeme do toho! A tak se stalo…

Vyjeli auto z garáže, aby uvolnili jediné možné místo pro realizaci a začaly se dlouhé týdny plánování, měsíce míchání v garážovém laboratoři. Zlom! První vzorky spatřily světlo světa.

Co by to byl za příběh, kdyby nepřišly problémy. Samozřejmě že přišly a přišly dříve, než očekávali. Vzorky už existovaly a dokonce byly i otestovány na nejlepším možném publiku - (rodině). JAK to prodat a dostat se z garáže v Bergamu do nákupního centra?

Překvapivě jednoduše… odpovědí je láska, s kterou produkty vyvinuli. Vznikla vlastně kvalita, která je i dnes více ceněná než jakýkoliv silný marketing. Brembillůvci aktuálně vlastní kamenný obchod ve 2. největším nákupním centru v Evropě a jsou absolutní jednička na italském trhu.

Tento příběh byl pro nás natolik inspirativní, že jsme nemohli odolat vyzkoušet právě jejich vonné oleje do praní. Poté se k nim přidali difuzéry, bytové parfémy a další řada produktů bez kterých si už dnes nedokážeme představit každodenní chod domácnosti.

A co tím vlastně chceme říct? Ať už se rozhodnete nakupovat u nás, nebo ne… dbáte na kvalitu produktů, kterými se obklopujete a denně je používáte. Proč? Hlavně proto, že si to zasloužíte a na tom se určitě shodneme! :)

Jak jsme se dostali k olejům na praní

V podstatě přesně stejnou cestou jako vy. Hledali jsme co nejkvalitnější náhradu aviváže, která nedráždí pokožku, má trvalou vůni a neobsahuje chemikálie. Dlouho jsme zkoušeli dostupné značky na Slovenském a Českém trhu, ale neúspěšně. Na chvíli jsme byli přesvědčeni, že vonné oleje do praní jsou jen marketingový tah pro zvýšení obratů. Dnes ale víme, že jsme byli na omylu. Protože…

Vůně má neuvěřitelnou sílu. Dokáže v nás vyvolat vzpomínky, změnit náladu a přinést do našich životů ten správný dotek harmonie. Ale najít správnou vůni není vždy jednoduché. I my jsme se setkali s touto výzvou, a právě tato touha po kvalitní vůni, která by byla šetrná k naší pokožce a přírodě, nás přivedla na cestu k vonným olejům.

V dnešním uspěchaném světě je náročné najít produkty, které sladí naše potřeby s ohledem na zdraví a životní prostředí. Dlouhé hodiny jsme strávili hledáním alternativy k běžným avivážím, které často obsahují chemikálie, dráždí pokožku a jejich vůně rychle vyprchá. Zkoušeli jsme různé značky dostupné na trhu, ale výsledky byly vždy zklamáním.

Mnohokrát jsme se smířili s tím, že vonné oleje do praní jsou jen dalším způsobem, jak nás lákat na nákup, a že jejich účinek je jen povrchní. Ale osud nám připravil překvapení. Jak to tak bývá, právě v těch nejneočekávanějších chvílích se naskytne příležitost, která změnila náš pohled.

Tou příležitostí byli naši dnes již drazí přátelé z Itálie. Jejich vonné oleje nás oslovily nejen výjimečnými vůněmi, ale především svým přírodním složením. Byli jsme nadšeni, když jsme zjistili, že tyto oleje jsou vyrobeny s ohledem na přírodu a naši pokožku. Žádné agresivní chemikálie, žádné dráždivé látky. Jen pečlivě vybrané přírodní složky a esence, které se postarají o naše oblečení.

Naše cesta k těmto vůním byla cestou objevování a učení se. Postupně jsme se dozvěděli o vlivu různých esenciálních olejů na naši pokožku i náš smysl pro pohodu. Zjistili jsme, že některé vůně mají uklidňující účinek, zatímco jiné nám dodávají energii. Každý vonný olej nese s sebou nejen vůni, ale i příběh a účinek, který může změnit náš den.

Dnes jsme hrdí, že můžeme tyto nádherné vonné oleje sdílet s vámi. Snaha najít přírodní a kvalitní alternativu k běžným avivážím se změnila ve vášeň a poslání. Věříme, že každý z nás si zaslouží vychutnat si vůni, která je nejen krásná, ale i přátelská k pokožce a životnímu prostředí.

Tak se k nám přidejte na této voňavé cestě. Objevujte spolu s námi rozmanitost esenciálních olejů a jejich úžasný vliv. Dejte svému oblečení a domovu tu správnou vůni, která změní každý okamžik na zážitek. A pamatujte, že každý nádech, každá kapka, každá vůně s sebou nese kousek přírody, lásky a starostlivosti o sebe samého.

Vydejte se na cestu k vonným olejům, která vás spojí s přírodou, kvalitou a krásou. Jsme tu pro vás, abyste si mohli vychutnat magický svět vůní, bez kompromisů. Společně tvoříme příběh, vůni po vůni.

Italská značka parfémů do praní Profumiamo

V srdci italského Bergama se rodí značka Profumiamo, která je synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti pracího prostředku. Tato rodinná firma se specializuje na výrobu příjemně vonících olejů do praní, které transformují každodenní rutinu praní na zážitek plný vůní.

Inovace a tradice
Zakladateli Profumiamo jsou lidé s vášní pro vůně a čistotu, kteří chtějí přinést do domácností něco víc než jen obyčejný prací prostředek. Jejich produkty jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a neustálého vývoje, přičemž kladou důraz na tradiční metody v kombinaci s moderními technologiemi.

Široká paleta vůní
Profumiamo nabízí širokou škálu vůní, od klasických, jako je levandule nebo jasmín, až po exotické a inovativní kombinace. Každý olej je navržen tak, aby oživil vaše oblečení a zanechal dlouhotrvající svěžest. Mezi oblíbené produkty patří například olej “Bergamo”nebo “Favola”, které jsou dostupné v různých velikostech a baleních.

Závazek kvality a udržitelnosti
Profumiamo si klade za cíl nejen potěšit smysly svých zákazníků, ale také chránit životní prostředí. Jejich produkty jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou biologicky rozložitelné, což znamená, že jsou šetrné k planetě. Firma také nabízí možnost doplnění olejů, čímž snižuje potřebu jednorázových obalů.

Dostupnost a jak nakupovat
Produkty Profumiamo jsou dostupné na jejich oficiální webové stránce, kde si můžete prohlédnout celou nabídku a vybrat si vůni, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu a preferencím. Nabízejí bezplatnou dopravu pro objednávky nad určitou sumu a zákazníci se mohou přihlásit k odběru novinek, aby dostávali informace o novinkách a speciálních nabídkách.


S oleji do praní od Profumiamo si můžete dopřát luxus vonícího prádla každý den. Jejich závazek k vysoce kvalitním produktům a udržitelnosti je důkazem, že i běžné činnosti, jako je praní, mohou být příjemné a zároveň šetrné k životnímu prostředí. Objevte svět vůní s Profumiamo a nechte své prádlo rozkvést.