Celo-opletený demižon 3l

Kód: 473
788 Kč
Momentálně nedostupné

Celo-opletený demižon 3l je opleten lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou dekoraci. Demižon má proutěné ucho i skleněný držák pro praktickou manipulaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud na podzim jezdíte často do pálenice, přijde vám tento střední demižon vhod a uchová vaši domácí pálenku v bezpečí. Skleněný demižon je opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou kontrastní dekoraci a zároveň účinnou ochranu vašeho tekutého zlata při pádu. Demižon má proutěné i skleněné ucho pro praktickou manipulaci. K demižonu je dodávána korková zátka, která je taktéž opletená.

Jestliže míříte na Moravu, demižon pro strýca a je tím pravým praktickým dárkem, který jej potěší a jistě jej také náležitě využije. Skvěle doplní další menší či větší demižony, případně oplétané lahve. Pokud se vám tento vzor líbí, můžeme vám jej zhotovit i na vámi dodané skleněné demižony. Opletení demižonu jsme schopni zajistit přibližně do týdne.

Objem 3 l
Doba dodání přibližně 1 týdne

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 14.5.2023
Demižon je velmi zdařilý :-)