Demižon 2l

Kód: 518
683 Kč
Momentálně nedostupné

Skleněný demižon částečně opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Nejen komáři se ženili, proto je tento demižon je nezbytným pomocníkem na vaší svatbě a díky opletení uchová vaši domácí pálenku v bezpečí. Demižon je opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou kontrastní dekoraci a zároveň účinnou ochranu vašeho tekutého zlata při pádu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejen komáři se ženili, proto je tento demižon je nezbytným pomocníkem na vaší svatbě a díky opletení uchová vaši domácí pálenku v bezpečí. Demižon je opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou kontrastní dekoraci a zároveň účinnou ochranu vašeho tekutého zlata při pádu. Demižon má proutěné i skleněné ucho pro praktickou manipulaci. K demižonu je dodávána korková zátka, která je taktéž opletená.

Přivézt na hody prázdný demižon a odvézt plný, to se vám jistě rádo stane. Skvěle doplní další menší či větší demižony, případně oplétané lahve. Pokud se vám tento vzor líbí, můžeme vám jej zhotovit i na vámi dodané skleněné demižony. Opletení demižonu jsme schopni zajistit přibližně do týdne.

Objem 2 l
Doba dodání přibližně 1 týdne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: