Opletený demižon 5l

Kód: 533
945 Kč
Momentálně nedostupné

Skleněný demižon je opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou dekoraci. Pokud na podzim jezdíte často do pálenice, přijde vám tento větší demižon vhod. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud na podzim jezdíte často do pálenice, přijde vám tento větší demižon vhod a uchová vaši domácí pálenku v bezpečí. Skleněný demižon je opletený lýkem a proutím z vrby a ratanu. Bílé proutky vrby společně s tmavým ratanem vytvářejí velmi hezkou kontrastní dekoraci a zároveň účinnou ochranu vašeho tekutého zlata při pádu. Demižon má proutěné i skleněné ucho pro praktickou manipulaci. K demižonu je dodávána korková zátka, která je taktéž opletená.

Jestliže míříte na Moravu, demižon pro strýca a je tím pravým praktickým dárkem, který jej potěší a jistě jej také náležitě využije. Skvěle doplní další menší či větší demižony, případně oplétané lahve. Pokud se vám tento vzor líbí, můžeme vám jej zhotovit i na vámi dodané skleněné demižony. Opletení demižonu jsme schopni zajistit přibližně do týdne.

Objem 5 l
Doba dodání přibližně 1 týdne

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 31.1.2021
Perfektní