Čepák

Kód: 125
1 014 Kč
Skladem

Tradiční slovácká dekorační keramika  zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. Tento ručně zhotovený čepák na víno je to pravé ořechové pro letní posezení na zahrádce s přáteli u dobré skleničky domácího vína, vymačkaného z čerstvých hroznů. Je malovaný slováckou červenou růží a okraj zvýrazněn žlutou, modrou, a také zelenou konturou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ručně zhotovený čepák na víno je to pravé ořechové pro letní posezení na zahrádce s přáteli u dobré skleničky domácího vína, vymačkaného z čerstvých hroznů. Je malovaný slováckou červenou růží a okraj zvýrazněn žlutou, modrou, a také zelenou konturou. Je luxusním doplňkem do Vaší kuchyňské sbírky. Nádobí lze mýt v myčce. Lze použít mikrovlnné troubě.

Obdarujte sebe, nebo své blízké tímto famózním, ručně zpracovaným kouskem.  Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška nádoby je 26 centimetrů.

Tradiční slovácká dekorační keramika, nádoba na víno - čepák. Je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá.  Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury. Každý kousek je výjimečný.

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: