Hrnek baňatý

Kód: 606
345 Kč
Skladem

Výšky 10 cm, objem 0,5l červená růže. Oživte svou kuchyň barvami a pořiďte si tento baňatý, ručně malovaný barevný hrnek, který zdobí skvostná červená slovácká růže. Je vhodným doplňkem do Vašeho domu nebo jako ozdoba na polici. Také dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku na, který je radost pohledět. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte svou kuchyň barvami a pořiďte si tento baňatý, ručně malovaný barevný hrnek, který zdobí skvostná červená slovácká růže. Je vhodným doplňkem do Vašeho domu nebo jako ozdoba na polici. Také dokonale podtrhne rustikální styl Vašeho nábytku na, který je radost pohledět. Hrnek je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhejte a zakupte tento originální hrníček právě u nás!

Ručně zhotovený hrníček je oblíbený, originální dárek. Na přání lze hrníček opatřit jménem nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky. 

Keramický hrnek lze použít k běžnému užívání jako na kávu, čaj nebo jako dekorace.

Výšky 10 cm, objem 0,5l červená růže.

Hrnek je vyroben ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 –980 °C. Hrnek je glazovaný základní glazurou a dekorovaný štětci, technikou do syrové glazury.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DK Avatar autora | 31.1.2021
Nad míru spokojenost????
5
MM Avatar autora | 6.2.2020
Krásný hrneček, kvalitní zpracování, nádherné zdobení.