Konvička na čaj

Kód: 630
852 Kč
Skladem

Okouzlete svoji návštěvu elegantní, ručně malovanou konvičkou a připravte výborný šálek horkého čaje. Je také skvělým doplňkem do vašeho domů. Hezky se bude vyjímat na Vaší polici a dokonale podtrhne rustikální styl vašeho nábytku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlete svoji návštěvu elegantní, ručně malovanou konvičkou a připravte výborný šálek horkého čaje. Je také skvělým doplňkem do vašeho domů. Hezky se bude vyjímat na Vaší polici a dokonale podtrhne rustikální styl vašeho nábytku. Konvička na čaj je zdobena tradičními slováckými vzory. Na první pohled Vás upoutá dokonale namalovaná slovácká růže. Keramiku lze mýt v myčce.

Konvička na čaj je také skvělým dárkem pro Vaše přátele, nebo rodinu. Na přání lze konvičku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Objem 1 litr

Konvička je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 -–980 °C. Konvička je glazována základní glazurou a malována štětci, technikou do syrové glazury.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: