Lis na citron

Kód: 98
373 Kč
Skladem

Lis na citron, zdobený květy. Překrásný, ručně zhotovený lis na citron, zdobený oranžovo-červenými květinovými vzory je skvělým doplňkem do Vaší kuchyně. Vymačkejte si čerstvý citron do limonády, či šálku teplého čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Překrásný, ručně zhotovený lis na citron, zdobený oranžovo-červenými květinovými vzory je skvělým doplňkem do Vaší kuchyně. Vymačkejte si čerstvý citron do limonády, či šálku teplého čaje. Také si ho můžete dát jako dekoraci na poličku v kuchyni. Lis na citron je zdoben tradičními slováckými vzory. Keramiku lze mýt v myčce. Neváhej a vybírej originální kousky právě na našem e-shopu!

Ručně zhotovený lis na citrón je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Šířka lisu je 13 cm.

Tradiční slovácká dekorační keramika (majolika). Je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Zdobena dle tradičních vzorů, typických pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Je glazovaná základní glazurou. Dekorovaná štětci, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: