Solnička s krajkou - malovaná

Kód: 958
431 Kč
Skladem

Malovaná solnička ozdobená jemnou krajkou. Doprostřed solničky se dají umístit párátka. V Tupesích přesně vědí, co doma potřebujete! Tato milá solnička s pepřenkou rozjasní váš stůl nebo doplní další praktickou keramiku na polici či v příborníku. Bude slušet staršímu i modernímu nábytku. Solničku doplňte párátky a vaše stolování bude dokonalé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Tupesích přesně vědí, co doma potřebujete! Tato milá solnička s pepřenkou rozjasní váš stůl nebo doplní další praktickou keramiku na polici či v příborníku. Bude slušet staršímu i modernímu nábytku. Solničku doplňte párátky a vaše stolování bude dokonalé. Solnička je malovaná typickým slováckým vzorem červené růže a okraje zdobeny krajkou.

Přidejte k solničce výrobky ve stejném dekoru a vytvořte si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky! Solnička je praktickým dárkem nejen pro milovníky vaření. Na přání lze také vázu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.
 
Lze mýt v myčce.
Výška 7 cm.
Šírka 12 cm
 
Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: