Velikonoční vajíčka

Kód: 1112
158 Kč
Momentálně nedostupné

Keramická kraslice je další skvělou vychytávkou z dílen slováckých mistrů hrnčířů a maléreček. Jejich umění vám může zpříjemnit ty nejhezčí svátky v roce - Velikonoce. Vybírat můžete ze čtyř různých motivů (červená růže, věnec z červených růží, žlutá květina a červenobílá květina).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická kraslice je další skvělou vychytávkou z dílen slováckých mistrů hrnčířů a maléreček. Jejich umění vám může zpříjemnit ty nejhezčí svátky v roce - Velikonoce. Vybírat můžete ze čtyř různých motivů (červená růže, věnec z červených růží, žlutá květina a červenobílá květina). Kraslice můžete vyskládat do košíčku či provléct mašlí a upevnit třeba na vrbové proutí.

Poctivá ruční práce je dnes stále více ceněna, co originálnějšího nabídnete koledníkům? Na přání lze také vajíčko opatřit například jménem nebo jiným nápisem.  Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky. Cena je uvedena za jedno malované vajíčko.

Lze mýt v myčce.
Výška 7 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 14.4.2020
Krásná práce!
5
HK Avatar autora | 14.4.2020
Nádhera! Velmi krásně malované.
5
LL Avatar autora | 12.3.2020
Vajíčka vypadají opravdu nádherně, ještě jsem objednala jedno speciální se jménem pro mamku a děkuji, že jste vybrali zrovna to, s nejhezčí malbou :)