Zvoneček dírkový

Kód: 960
325 Kč
Skladem

Malovaný zvoneček s motivem červené růže. Roztomilý zvoneček, který se nemůže dočkat, až na něj zazvoníte. Můžete s ním zvonit k obědu, dětem pro radost, nebo snad budete zvonit večerní klekání, které můžete dodnes slyšet na slováckých vesnicích? Vše je dovoleno. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztomilý zvoneček, který se nemůže dočkat, až na něj zazvoníte. Možná se objeví i Rumburak. Zvoneček je malovaný typickým motivem červené slovácké růže. Spodní okraj je zdoben dírkováním. Můžete s ním ozdobit poličku či vitrínu svého obývacího pokoje nebo provléct mašli a zavěsit do prostoru.

Podarujte své přátele i rodinu tímto neobyčejným kouskem keramiky s duší, kterou mu vdechli slováčtí mistři hrnčíři. Tento originální dárek může být prvním nebo dalším z řady tupeské keramiky. Kombinujte a objevujte nepřeberné možnosti. Na přání lze také zvoneček opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.
 
Lze mýt v myčce.
Výška 11 cm
Spodní šířka 9 cm
 
Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 15.9.2023
Je to již třetí výrobek, moc hezký, děkuji, spokojenost