Svícen se zeleným ouškem

Kód: 1125
360 Kč –15 %
1127 1 svicen se zelenym ouskem
360 Kč –15 % 305 Kč
Momentálně nedostupné

Uklidňuje váš hořící plamen svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s nízkým hrdlem, malovaný slováckým motivem červené růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka se žlutou konturou, zachytí veškerý kapající vosk. Praktické ucho, zdobené zelenou barvou, slouží k jednoduchému přemístění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uklidňuje váš hořící plamen svíce? Pak se vám zcela jistě bude hodit tento vkusný svícen s nízkým hrdlem, malovaný slováckým motivem červené růže. Podmiska, jejíž okraj zdobí vlnka se žlutou konturou, zachytí veškerý kapající vosk. Praktické ucho, zdobené zelenou barvou, slouží k jednoduchému přemístění. Nebojte se použít barevné svíčky, svícen přímo hoří nedočkavostí aby rozzářil váš letní večer na terase u sklenky dobrého vínka.

Nejen jako vánoční dárek pro své přátele i rodinu využijete tento neobyčejný a přitom velmi praktický kousek keramiky s duší, která se nikdy neomrzí. Zcela jistě si získáte jejich srdce i uznání. Na přání lze také svícen opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Výška 4 cm, průměr 14 cm.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: