Dóza s oušky

Kód: 1029
459 Kč
Skladem

Dóza s oušky nebo taky cukřenka je malovaná zelenou barvou s hnědými konturami. Dóza s oušky nebo taky cukřenka je malovaná zelenou barvou s hnědými konturami. Udělejte si radost a kupte si u nás tuhle roztomilou dózu s oušky. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dóza s oušky nebo taky cukřenka je malovaná zelenou barvou s hnědými konturami. Udělejte si radost a kupte si u nás tuhle roztomilou dózu s oušky. Keramika je zdobena tradičními slováckými vzory. Pokud hledáte do svého domů nějaký vhodný doplněk tato zelená cukřenka je ideální, hezky se bude vyjímat na Vašem jídelním stole či poličce. Keramiku lze mýt v myčce.

Dóza s oušky je skvělým dárkem pro Vaše blízké. Na přání lze keramiku opatřit jménem, nebo jiným nápisem. Text můžete přidat do poznámky na konci objednávky.

Výška cukřenky  je 8 centimetrů. Šířka bez uší je 12 centimetrů.

Dóza je vyrobena ve tradičním stylu slovácké keramiky. Tupeská keramika je vyráběna ručně na hrnčířském kruhu. Keramika je zdobena tradičními vzory, typickými pro Moravu. Teplota výpalku je 960 – 980 °C. Keramika je glazována základní glazurou a malována štětcem, technikou do syrové glazury.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: