Konvice na čaj

Kód: 1022
852 Kč
Skladem

Střední konvice na čaj v zelené barvě. Konvice na čaj je malovaná zelenou barvou s hnědou konturou, motivem zde jsou květy a makovice. Můžete ji doplnit hrníčkem, miskou, držákem na ubrousky, zvonečkem, mléčenkou a cukřenkou se stejným motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskládejte si vlastní soupravu!

Konvice na čaj je malovaná zelenou barvou s hnědou konturou, motivem zde jsou květy a makovice. Můžete ji doplnit hrníčkem, miskou, držákem na ubrousky, zvonečkem, mléčenkou a cukřenkou se stejným motivem. Má dostatečně velké ucho pro úchop a propracovaný zobáček, aby se tekutina nerozlévala okolo. Hezky ozdobí třeba vaše zákoutí v jídelně.

Konvička v sadě je také ideálním dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery. Na přání lze také konvici opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Objem 1 l
Výška včetně pokličky 18 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: