Mléčenka

Kód: 1021
287 Kč
Skladem

Mléčenka malovaná habánským zeleným motivem. Poskládejte si vlastní čajovou soupravu! Mléčenka je malovaná zelenou a hnědou barvou, motivem zde jsou květy a makovice. Můžete ji doplnit konvicí, hrníčkem, miskou a cukřenkou se stejným motivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskládejte si vlastní čajovou soupravu! Mléčenka je malovaná zelenou a hnědou barvou, motivem zde jsou květy a makovice. Můžete ji doplnit konvicí, hrníčkem, miskou a cukřenkou se stejným motivem. Má menší ucho pro úchop a propracovaný zobáček, aby se tekutina nerozlévala okolo. Nejlépe jí bude slušet poctivé plnotučné mléko z farmy.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Výška 7,5 cm
Šířka 10 cm
 

V kombinaci s ostatními produkty je tato mléčenka nevšedním dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery, kteří vaši originalitu jistě ocení. Na přání lze také mléčenku opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: