Nádoba na sádlo

Kód: 1011
823 Kč
Skladem

Keramická nádoba pro uskladnění sádla. Čí sú hody? Naše! A k hodům patří husička nebo pašík. Byla by veliká škoda správně sádlo neuskladnit a neuchovat na později. Tento typický sádlák patří do každé spíže správné hodpodyňky, ale může jen ozdobit váš příborník nebo polici v kuchyni.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čí sú hody? Naše! A k hodům patří husička nebo pašík. Byla by veliká škoda správně sádlo neuskladnit a neuchovat na později. Tento typický sádlák patří do každé spíže správné hodpodyňky, ale může jen ozdobit váš příborník nebo polici v kuchyni.

Pokud máte rádi zelenou barvu, můžete k sádláku přidat další výrobky ve stejném motivu a vytvořit si tak unikátní soupravu zcela podle sebe. Kombinujte a objevujte další možnosti tupeské keramiky!  Sádlák je ideálním dárkem zejména pro milovníky dobrého jídla. Na přání lze také sádlák patřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě
Výška včetně pokličky j20 cm.
Šířka s uchy 20 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Výška s pokličkou je 20 centimetrů.
Šířka s ušima je 20 centimetrů.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KG Avatar autora | 20.1.2020
Dobrý den, až na malé dirky v glazuře víčka velmi hezký produkt.