Váza s pěti krajkami

Kód: 970
1 799 Kč
Skladem

Tato neobyčejná váza překvapí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Baňaté tělo vázy je malováno slováckou červenou růží a zdobené dírkováním - řezáním. Hrdlo je tvořeno pěti krajkami a dozdobeno barvičkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato neobyčejná váza překvapí každého svou křehkou krásou, kterou jí vtiskli hrnčířští mistři. Baňaté tělo vázy je malováno slováckou červenou růží a zdobené dírkováním - řezáním. Hrdlo je tvořeno pěti krajkami a dozdobeno barvičkami. Krásně rozsvítí váš příborník, vitrínu či polici. Nejvíce jí to bude slušet s kytící růží na stole plných dobrot, servírovaných na talířích z Tupes.

Poctivým ručním výrobkem potěšíte zejména ty, na kterých vám záleží nejvíce. Bude skvostným svatebním darem či potěší u příležitosti kulatých narozenin. Na přání lze také vázu opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Výška 25 cm
Lze mýt v myčce.

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: