Barevný keramický talíř - 3 krajky

Kód: 1060
Tip
Značka: val
1 053 Kč
Skladem

Tento talíř je dalším typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a barevné zdobení po okrajích mu dodává veselou letní náladu. Tři krajky mu propůjčují punc výjimečnosti a originality.  Schovejte si kousek léta i k vám domů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento talíř je dalším typickým výrobkem slováckých mistrů hrnčířů. Je malovaný slováckou červenou růží a barevné zdobení po okrajích mu dodává veselou letní náladu. Tři krajky mu propůjčují punc výjimečnosti a originality.  Schovejte si kousek léta i k vám domů! Talíř udělá parádu na polici nebo zdi a můžete jej samozřejmě použít i k běžnému servírování.

Ruční keramika má svůj příběh, který se neomrzí. Obdarujte příbuzné nebo své přátele, jistě je příjemně překvapíte. Můžete také jednotlivé kousky kramiky mezi sebou kombinovat a vytvářet vlastní originální sady. Na přání lze také talíř opatřit například jménem nebo jiným nápisem. Požadovaný text, prosím, přidejte do poznámky na konci objednávky.

Lze mýt v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.
Průměr 24 cm

Tupeská keramika je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Je zdobena tradičními vzory, typickými pro Slovácko. Používá se pět základních barev: červená, žlutá, modrá, zelená, hnědá. Výrobky jsou glazovány základním emailem a dekorovány ručně štětcem, technikou do syrové glazury. Každý kus je originál

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JO Avatar autora | 17.9.2023
Velmi spokojena, talíř je nádherný a dceru moc potěšil.